O firmie

Firma nasza posiada w swojej ofercie bogaty wybór NOWYCH urządzeń do chłodnictwa i klimatyzacji oraz wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do wykonania instalacji chłodniczych. Jesteśmy również bezpośrednim importerem UŻYWANYCH urządzeń i mebli chłodniczych renomowanych firm zachodnich.

Zaopatrujemy zakłady usługowe branży AGD, sklepy z częściami zamiennymi oraz indywidualnych odbiorców.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, od początku swojej działalności postawiliśmy na dynamiczny rozwój, sukcesywnie wyprowadzając nowe asortymenty, z jednoczesnym zachowaniem cen na poziomie zadawalającym naszych odbiorców.

Na chwilę obecną nasza oferta handlowa obejmuje również szeroki zakres chłodnictwa wykorzystywanego w wielu dziedzinach przemysłu wraz z osprzętem i komponentami koniecznymi do wykonania instalacji chłodniczych.

Pragnąc zadowolić wszystkich klientów, zarówno tych z bardziej zasobnym portfelem, jak i tych dla których możliwości finansowe są ograniczone, importujemy używane urządzenia chłodnicze znanych, renomowanych firm zachodnich, co pozwala nam na stosowanie przystępnych i elastycznych cen.

W ostatnim okresie czasu, mając na uwadze potrzeby rynku, wzbogaciliśmy nasz asortyment o import mebli chłodniczych, niebędnych do wyposażenia sklepów spożywczych.

W celu zwiększenia efektywności usług, służymy naszym klientom radą w doborze urządzeń i pomocą w realizacji przedsięwięć inwestycyjnych.

Ciesząc się zaufaniem naszych klientów, wyrażanym chęcią dalszej współpracy, mamy nadzieję na pozyskiwanie nowych rynków zbytu, a co za tym idzie, dalszego dynamicznego rozwoju, ku zadowoleniu corazto większej rzeszy naszych odbiorców.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.Mirpol: Agregaty i sprężarki chłodnicze, części zamienne AGD